CAŁE fragmenty: Slavia – Jihlava 2: 0-ty Dwie bramki rządzi kapitan Skoda

piłkarzy pokonać Slavia do wprowadzenia wiosennym Jihlava 2: 0TH Pojedynek ePojisteni.cz 17-cie runda ligi ustalonym przez dwóch goli Milan Škoda, który w 28. minucie otworzył wynik spotkania w 51 minucie i zmienił się w kontrowersyjnej kary. Czerwony i biały, więc trener Jaroslav Šilhavým nigdy nie stracił konkurencyjny mecz w XV i co najmniej dwie godziny wskoczył na czele tabeli, gdzie można ponownie obalenia Pilsen. Jihlava pozostał ostatni. Mecz rozpoczął z powodu problemów z oświetleniem 15 minut później.

Slavia brakowało na świeże karty Africa Cup Zwycięzca i trener Ngadeu mrugający w zakładzie wiosna premiera dyspozycji dwóch ofensywnych punktów. W podstawowej konfiguracji spotkał kapitana Bilek.Mieszkańców stolicy przed 14 tysiącami widzów od początku dominowały i gości z wielką radością i dzięki wielkiej chytajícímu Hanus stracił pierwszą połowę tylko jeden cel.

W ósmej minucie ucieczki przyszedł jeden po wzmocnień słowiańskich Sykora, ale zamiast kul niepotrzebnie přihrával szansa i nic. Po dwudziestu minutach po raz pierwszy pokazał swoją sztukę były bramkarz mieszkańców stolicy Hanus, gdy po środku SÝKOROVÁ pokazowo wyciągnął głowę Skody na słupie.

Home czekał 28 minut, kiedy Frydrych długa talia za obronę znalezieniu Skoda, piłkę przeniósł się do biegu, i nie wahał się przed Hanus. Slavisa dala trzymając się za przeciwnika przed pole karne, ale kąt Zmrhal i wąsko brakowało w 43.minut po dorážce po rzucie rożnym zepsute Skoda radość kij.

bramkarz gości Hanus przeciwko byłemu klubowi przezwyciężyć aw połowie końcowego pierwszy hit Frydrychová zastrzelony zaraz po niemal cudem z barów i Mešanovičovu dorážku.

< p> Po chwili ich przywództwo Slavisa ubezpieczania. Stepanek Sýkora sfaulował na skraju pola karnego i sędziowie postanowili nałożyć karę. Szkoda, że ​​51 minut z pomocą poprzeczki zmieniło. Dziesiąty liga celem sezonu przeciągnięty na najlepszego strzelca sezonu brat Michael i Spartan Lafata

Jihlava iw złym stanie 0: 2. Stał się bardziej groźne. Pawlenko ale kopnął Ikaunieksovu szybki strzał w 58 minucie po jego dalekosiężnej ciosem Dvorak, obchodzi 28. urodziny w niedzielę, pomógł pręt.Tymczasem po drugiej stronie głowy w pozycji nieobciążonej Zmrhal przegapić.

Strona Tref złagodzone po drugim i goście mogli wrócić do meczu zmiennego Rabušic, w 78 minucie, ale brakowało od kąta. Z drugiej strony przesadził SCUK.

17-ty runda mecz piłki nożnej Premier League pomiędzy Slavia Praga i Jihlava rozpoczął kwadrans później niż w momencie początkowo planowanym wykopu. Powodem były problemy z oświetleniem na stadionie w Edenie.

powitanie wiosny slavista spotkania było rozpoczęcie o godzinie 16:30, przed meczem, ale na arenie były problemy z energią elektryczną. Światła świecące chwilę, po czym udał się ponownie, i to kilka razy powtórzyć.Udało mu się zatracić się ponownie po planowym czasie, gdy miał pojedynek, aby rozpocząć.

Problemy z oświetleniem Slavia miał w ubiegłym jesiennej rundzie domu z Mladá Boleslav. Listopadowa czas gra była od 34 minut do ponad piętnastu minutach przerwał mieszkańców stolicy i ostatecznie wygrał 2: 1 Zgodnie z przepisami musi pasować przerwa ponownie rozpocząć później niż jedną godzinę, w przeciwnym razie mógłby zostać zakończony przedwcześnie.