Hradec Kralove – Sparta 1: sekunda Pojedynek o trzecie miejsce zdecydowała Ihnačák

Hokej Sparta wygrała w dohrávce 33. kół Ekstraligi w równej walce o trzecie miejsce na lodzie Hradec Kralove uciekł Mountfield przeciwieństwie do czterech punktów. Strzelił zwycięskiego gola exhradecký Brian Ihnacak, już pod koniec września pomógł wygrać Sparta w Czech Wschodnich (3: 2) z dwoma celami. Hradec raz trzeci z rzędu nie wynik.

Ihnacak starając się mecz z Mountfield, który grał przez jeden sezon, podobnie jak każdy inny. „Gram w każdym meczu, jak również. Zawsze staram co to jest. A jeśli nie pasuje, jestem zadowolony. Na lodzie ty ciężka praca, technika i szansa. Dzisiaj to wszystko razem”, powiedział Ihnacak.

Sparta opór wprowadzenie na początku zdania w Ihnacaka, który dał kibice znowu czuć niezadowolenie z jego pre-season wyjazdem do Pragi.Pierwszy strzał, ale wysłany do domu w szóstej minucie czerwoną. Mountfield jest niemal natychmiast objął prowadzenie, gdy kolejna próba z czerwonym, ukryty między graczami osłonowych Novotny przewrócił linii bramkowej.

Praga mieszkańcy osiedlili się w środku aktu otwarcia pierwszej niebezpiecznej akcji. Gdy wykluczenie Capa z prawego koła poszedł w dokładnie przeciwnym górnym rogu netto Rybárová Gern.

Następnie potrząsnął bekhendovým próbę Klimek. Potem w domu, aby oprzeć kary i Jaruška dzieje i próbował wrócić na pozycję lidera. Jaruška ale po zamknięciu bramy nie działa i objąć Picard neprodral tłoczony przypadkowi.

Tuż po przerwie miał opcje z Czerwonej Dragoon, potem do domu znowu bronił osłabieniu.Po tym jednak, Mountfield się w różnych okazjach. Novotný ale liczniejsze krajowe powracających zmiatania z ławki karnej Newton, nie udało Daj i przeciw Bednářová wyciek Sparta bramkarz terminowe wsadziła kij.

„Jarda Bednář jest idealne dla nalotów. Wiedziałem, że pójdzie o przeprowadzce i wyciąga go z backhand do forhend wierzch rękawicy. powiedziałem sobie, że nie mam innego wyjścia, niż wyprzeć go lub go tam leżeć „, powiedział bramkarz Filip Novotný.

Novotny 13 listopada w meczu u siebie z Hradec na utratę 2: 3 zebrano dwa gole strzelone w dziewiątej minucie przemian. „Pierwszy mecz z nich tak naprawdę nie powiodło się.Ale czułem przez cały tydzień oraz w szkoleniu, po prostu chciałem, aby wygrać „, powiedział Novotny, który wśród pojedynek z Hradca odchytal dla Sparta jednym meczu.

Sparta wówczas opór przy Bařinková pozostać na ławce kar. On shorthanded może trafić Řepík, ale jego strzał trafia rybaków rękawicy. Potem kolejna szansa nie Řepík precyzyjny cel i przesadził i Mikuš. Novotny grozić Picard Knotek.

Wejście w trzecim okresie przybył do Sparty. Po 73 sekundach, hit z prawego koła na przeciwległym biegunie Ihnacak. kilka sekund później, a wręcz przeciwnie, pomogła pręt rybaków po Uhrová rany. Hradec próbował podbić gol mieszkańców stolicy, ale nie dostać szansę.

50 minucie miał szansę na wyrównanie, gdy kara Mikušová Jarůšek, ale Novotny neprostřelil.Uchybiła Dragoon pełną liczbę graczy. Z drugiej strony, można ubezpieczyć lidera Sparty Crow, stan nie zmienił się nawet krótkie power play domu.

„Musimy iść i naprawdę teraz chwycić punkty. To poważna. W tabeli, to rozrywa i mamy sześć grab tutaj „, powiedział kapitan Jaroslav Bednář Hradec czwarta porażka w ostatnich pięciu meczach. „Dzisiejszy mecz nie będzie ocenić, ponieważ zespół tak naprawdę niech wszystko. Wiedzieliśmy, że gra przeciwko nienormalnie jakości zespołu, który jest obecnie głównie w fatalnym nastroju. Ale mecz był nie grał tak to sobie wyobrazić”, powiedział Cooper.

Start 05:30. Red

Goście: 09:28. Gern, 41:13.Ihnačák

Raporty

Start Rybacy (Kacetl) – Plan, sukces (A) Gregorc, Stork, Štajnoch, Newton, Plasil – Red (A ) Dragoun, Šimánek – Jaroslav Bednář (C) Kukumberg, pasza – Jarůšek T. Knotek Picard – R. Pavlík, Nedvídek Kohler

bar F. Novotny (Pöpperl) – PISKÁČEK Mikus, Nedomlel, Gern Eminger, Barinka, Švrček, Kalina – Řepík P. Crow (A) J. ciężkich (C) – Deveaux, Klimek Forman – Ihnačák, PECH Kumstát (A ). – Kudrna, Węgry, O. Spacer